בלעדי לאתר

הסתייםמערכת מובילאיי 630 PRO במחיר ותנאים בלעדיים לחברי אתר AliBuy

1,790 ₪ 2,100 ₪

המבצע הסתיים מוזמנים להשאיר תגובה בתחתית הדף ונעדכן אתכם כשיחזור

מערכת מובילאיי 630 PRO

המבצע הסתיים מוזמנים להשאיר תגובה בתחתית הדף ונעדכן אתכם כשיחזור

מערכת חכמה מתקדמת ביותר, שמסייעת בנהיגה ועשויה להציל חיים. גאווה ישראלית אמיתית
המערכת סורקת את הכביש ומצב הדרך בזמן נסיעה ביום, בלילה ובכל מזג אוויר ומבחינה בכלי-רכב, הולכי-רגל, רוכבי אופניים ואופנועים. כמו כן, מזהה המערכת תמרורי מהירות ובהתאם,
מסוגלת להתריע על חריגה מהמהירות המצוינת בהם.

מערכת Mobileye 630 PRO משלבת מצלמה ומעבד מרכזי חזק, המהווים עבור הנהג “עין שלישית”, הפועלת בכל עת, מנתחת ומבינה את תוואי הדרך והתנועה בקדמת הרכב. התרעות אלה מסייעות לנהג להימנע ממצבי סכנה בכביש ובכך גם משפר את דפוסי הנהיגה שלו.

עכשיו בדיל בלעדי לחברי AliBuy במחיר ובתנאים הכי טובים שיש

רק 1,790 ₪ במקום 2,100 ₪

ובנוסף:

✓ התקנה בבית הלקוח על ידי מתקין מורשה ומקצועי
✓ אחריות לשנתיים
✓ הנחה בביטוח הרכב*
✓ הנחה של 1,500 ₪ באגרת הרישוי *  – לבדיקת זכאותכם

ההטבה בתוקף עד יום שבת 29.2.2020

*** הסתיים ***

קטגוריה: לרכב

*הנחה בביטוח החובה בהתאם לנהלי חברות הביטוח
*ההנחה באגרת הרישוי בהתאם לנוהל 151 לתקנת התעבורה

רכבים פרטיים ומסחריים מתחת ל 3.5 טון , שנרשמו בישראל משנת 2000 ועד ה 1.5.2017
זכאים ל 1,500 ₪ הנחה באגרת הרישוי בהתקנת מערכת בטיחות להתרעה מפני תאונות

איך מקבלים את ההנחה באגרת הרישוי?

בתאריך 19 בספטמבר 2017 נכנסה לתוקפה תכנית חדשה של משרד התחבורה “תקנות התעבורה (תיקון מס’ 11), התשע”ז-2017”, לפיה תינתן הנחה מצטברת בגובה של 1500 שקלים באגרות הרישוי לכלי רכב פרטיים וליסינג פרטי בהם הותקנה מערכת בטיחות הכוללת שני מאפיינים מרכזיים: האחד, התרעה מפני סטייה מנתיב, והשני, התרעה מפני התנגשות מלפנים. בנוסף, קבע משרד התחבורה מחיר מירבי למערכת מבוססת מצלמה העומד על 2100 ש”ח כולל מע”מ. לפירוט תנאי ההנחה באגרת הרישוי לחצו כאן

למה לבחור מערכת מובילאיי 630 PRO

עוצמה ישראלית
טכנולוגיה ישראלית שנמצאת נכון לשנת 2020 בלמעלה מ-54 מיליון כלי רכב בעולם. בניגוד לחברות צעירות, או חברות שיווק שצצות מדי פעם כדי למכור מוצרים, מובילאיי קיימת למעלה מ-20 שנים. בנוסף, היא המערכת היחידה שנבדקה לעומק במחקר של משרד האוצר (רון בינה, 2012), ונמצאה כי היא מפחיתה את מספר תביעות הביטוח ברכבים בהם היא מותקנת.

מוניטין עולמי
25 יצרניות הרכב המובילות בעולם, ביניהן אאודי, BMW, קיה, רנו, פורד, פולקסווגן, שברולט, הונדה, יונדאי, סוזוקי, GM, סיטרואן, פיג’ו ועוד יצרני רכב, קבעו שמובילאיי היא סטנדרט הבטיחות ברכב ומטמיעות את הטכנולוגיה של מובילאיי עוד בשלב הייצור של הרכב במפעל. אם אתם לא מאמינים לנו, אולי תאמינו למוניטין של ענקית הטכנולוגיה אינטל שרכשה אותה בלמעלה מ-50 מיליארד ש”ח בשנת 2017 בעסקה הגדולה ביותר במשק הישראלי.

אמון של הצרכנים
מעל חצי מיליון משפחות בישראל נוסעות עם מערכת מובילאיי ברכב שלהם, ויש להן סיבה מעולה לעשות זאת. היא מזהה תמרורי מהירות, הולכי רגל ורוכבי אופניים שמתפרצים לכביש (באור יום), מתריעה על אי שמירת מרחק מהרכב שנוסע לפנינו, מתריעה מפני סכנת התנגשות ברכב שמלפנים ומתריעה מתי אנחנו סוטים מהנתיב. היא מתנהגת כמו עין שלישית, מסבה את תשומת הלב שלנו לקראת סכנה שהכביש עשוי לזמן לנו – ויש לא מעט כאלו.

חדשנות טכנולוגית
מערכת הבטיחות של מובילאיי מוכרת כמובילה עולמית במערכות בטיחות לרכב – מובילאיי היא מערכת שדואגת לבטיחות שלכם מעל לכל. איך היא עושה זאת? מערכת מובילאיי מצויידת במצלמה מקדימה ושבב ™EyeQ ייחודי ובלעדי בשימוש החברה. המצלמה מצלמת באופן רציף את הכביש מקדימה. התמונות מהמצלמה עוברות עיבוד מתקדם, בעזרת ™EyeQ, שבב מתקדם הרשום כפטנט ותומך בעיבוד חזותי אינטנסיבי. למעשה, מובילאיי נחשבת למובילה עולמית בתחום הראייה הממוחשבת, עם מרכז פיתוח מהמתקדמים בעולם של הרכב האוטונומי.

 

המבצעים שמפורסמים באתר מוגבלים בזמן ובמלאי. במידה וקיבלתם מחיר שונה אתם מוזמנים להשאיר תגובה בתחתית הדף ותקבלו עדכון ישירות לאימייל שלכם שהמבצע חוזר המרת המחיר לשקלים חושבה לפי שער יציג במועד פרסום הפוסט   

עקבו אחרינו:

           

17 תגובות
 1. היי יניב, כמה שאלות:
  1. האם יש מספר דגמים למוביליי או שרק אחד? והאם המחירים ביניהם שונים?
  2. מתי המבצע יחזור?

  • היי ענבר,
   יש כמה דגמים אפשר להתרשם באתר שלהם
   מקווה שיחזור בקרוב כרגע אין צפי
   נעדכן שיחזור

 2. היי,
  המבצע אמור לחזור?

 3. תגובה
  אביחי חדד 02/03/2020 ב 18:15

  מעולה! נרשמתי!

 4. תגובה
  אביחי חדד 02/03/2020 ב 16:24

  אפשרי לבדוק מתי חוזר המבצע?

1 2

  השאר תגובה